O nás

Httpool Česká republika

 • Radek Vašíček

  Radek je v české pobočce Httpool od jejího založení v roce 2009, má dlouholeté zkušenosti s internetovými projekty a marketingem a věnuje se zejména rozvoji nových obchodních příležitostí.

  Radek Vašíček,
  Managing Director
 • Filip Kec

  O největší profesní síť LinkedIn se stará Filip. Více jak 17leté zkušenosti z mediálního prostředí nyní využívá k rozvoji aktivit svých klientů v rámci LinkedIn Marketing Solutions nástrojů. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy a Business Management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Aktivně sportuje a se svojí rodinou rád podniká nejrůznější cyklovýlety.

  Filip Kec,
  LinkedIn Business Development
 • Petr Touš

  Petr je marketingový odborník a konzultant s dlouholetou praxí. Zkušenosti získával v mnoha odvětvích, od cestovního ruchu, přes retail až po digitální reklamní technologie a média. V Httpool má na starosti Twitter, věnuje se rozvoji nových obchodních příležitostí, novým platformám, zejména programatickému nákupu a nativní reklamě. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, rád chodí po horách, lyžuje a hraje squash.

  Petr Touš,
  Sales Manager, Head of Twitter CZ&SK
 • Ondřej Stárek

  Ondra se stará o klienty a kampaně na hudební platformě Spotify. Své zkušenosti v online marketingu získával jako display a PPC specialista v agentuře Mindshare a poté i na klientské straně v ING Bank. Ondra miluje vietnamské jídlo, rád cvičí a je vášnivým hráčem kulečníku (prý je to správně snooker).

  Ondřej Stárek,
  Spotify Lead Czech Republic
 • Mojmír Svozil

  O hladký průběh kampaní a jejich administraci na platformách Twitter a LinkedIn se stará Mojmír. Své zkušenosti z mediální branže získával v PR a BTL komunikaci v agenturním prostředí Ogilvy Czech a Proximity Prague. Věnuje se sportovnímu paintballu a rád hraje i nejrůznější deskové hry.

  Mojmír Svozil,
  Campaign Manager
 • Matúš Konečný

  Matúš so svojími skúsenosťami z podnikania v ecommerce a so skúsenosťami z online marketingu v H1 Slovakia sa u nás stará o klientov v rámci využitia reklamného priestoru Spotify na Slovensku.
  Matúš sedí s nami v Prahe, no pravideľne cestuje za klientami na Slovensko.

  Matúš Konečný,
  Spotify Lead Slovakia