O nás

Httpool Česká republika

 • Radek Vašíček

  Radek je v české pobočce Httpool od jejího založení v roce 2009, má dlouholeté zkušenosti s internetovými projekty a marketingem a věnuje se zejména rozvoji nových obchodních příležitostí na hudební platformě Spotify.

  Radek Vašíček,
  Managing Director, Head of Spotify CZ&SK
 • Filip Kec

  O největší profesní síť LinkedIn se stará Filip. Více jak 17leté zkušenosti z mediálního prostředí nyní využívá k rozvoji aktivit svých klientů v rámci LinkedIn Marketing Solutions nástrojů. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy a Business Management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Aktivně sportuje a se svojí rodinou rád podniká nejrůznější cyklovýlety.

  Filip Kec,
  LinkedIn Business Development
 • Jan Maňák

  Honza má v Httpool na starosti sociální síť Twitter a pomáhá klientům v jejím efektivním a plnohodnotném využívání. Díky předchozímu působení jak na klientské, tak i agenturní straně, má široké znalosti z obchodu a digitálního prostředí. Honza rád vaří, čte, chodí na procházky a luští křížovky a sudoku.

  Jan Maňák,
  Twitter Product Lead CZ&SK
 • Petr Touš

  Petr je marketingový odborník a konzultant s dlouholetou praxí. Zkušenosti získával v mnoha odvětvích, od cestovního ruchu, přes retail až po digitální reklamní technologie a média. V rámci Httpool se věnuje rozvoji nových platforem a reklamních formátů, zejména programatickému nákupu médií v rámci platforem Oath, BitTorrent a Viber a dále řešení pro nativní reklamu Outbrain. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, rád chodí po horách, lyžuje a hraje squash..

  Petr Touš,
  Sales Manager CZ&SK
 • Ondřej Stárek

  Ondra se stará o hladký průběh kampaní od jejich briefu, přes průběžnou optimalizaci až po reporting. Své zkušenosti v online marketingu získával jako display a PPC specialista v agentuře Mindshare a poté i na klientské straně v ING Bank. Ondra miluje vietnamské jídlo, rád cvičí a je vášnivým hráčem kulečníku (prý je to správně snooker).

  Ondřej Stárek,
  Campaign Manager
 • Mojmír Svozil

  Stejně jako Ondřej, má hladký průběh kampaní a jejich administraci na starost i Mojmír. Své zkušenosti z mediální branže získal v PR a BTL komunikaci v agenturním prostředí Ogilvy Czech a Proximity Prague. Věnuje se sportovnímu paintballu a rád hraje i nejrůznější deskové hry.

  Mojmír Svozil,
  Campaign Manager