Inzerenti

Kanály

Cross channel přístup zvyšuje účinnost reklamy.

Cross channel přístup umožňuje inzerentům využití synergií mezi více kanály. Kromě toho, správa grafické textové reklamy, videa, sociální sítě a vyhledávání z jednoho místa zjednodušuje provádění a zlepšuje optimalizaci. Inzerce napříč různými kanály sleduje nákupní cesty perspektivních zákazníků:
  • vytváří povědomí o značce nebo produktu prostřednictvím vysokého dosahu na příslušných internetových stránkách a zajišťuje vysoký dopad a poutavost reklamních formátů, jako jsou video a engagement reklamy,
  • prostřednictvím display reklamy a sociální reklamy stimuluje pozornost a záměr nakoupit
  • zajišťuje přítomnost v rozhodování ve fázi nákupu s výkonnostní reklamou, Search Engine Marketingu a retargentingu.

Vyberte mezi kanály

Display síť

Cílené grafické reklamy jsou nezbytné pro branding. Display network pokrývá mobilní a desktopová zařízení a nabízí řízený a zveřejněný reklamní inventář na premiových stránkách a vertikálech, jakož i mobilních aplikací. Display network se skládá z tisíců místních prémiových a druhotných premiových stránek napříč 16 zemí střední a východní Evropy a Asie v kterých je Httpool přítomen. Navíc obsahuje velké globální vydavatele od BBC, AOL, Huffington Post k vertikálům jako TechCrunch, TripAdvisor a Lonely Planet.
CZ_Vaechny Displejové reklamní formáty

Galerie

Video síť

Podělte se o svůj příběh prostřednictvím video sítě!

Uživatelé internetu budou do roku 2017 měsíčně generovat 3 biliony minut video obsahu. Dnes již 74 % uživatelů internetu pravidelně sleduje online video obsah. To nabízí inzerentům velké příležitosti zejména proto, že online video reklama poskytuje lepší zacílení a celkově vyšší dopad než televizní reklamy. Httpool Video síť nabízí InBanner a InStream video reklamní formáty napříč mobilními a stolními zařízení. Nabízí řízené a známé prostředí, včetně prémiových a středních vydavatelů, stejně jako mobilního použítí.
  • InBanner: podporuje kupní záměr v rámci standardních reklamních umístění.
  • InArticle: podporuje cíle značky s video reklamou zobrazovanou v rámci článků.
  • InStream: podporuje cíle značky s těžko přehlédnutelným formátem a umožňuje dlouhou expozici značky (zobrazení pre-, mid-, post – video content).
CZ__etné video formáty

Galerie

Engagement síť

Dovedete si představit neomezené příležitosti engagementu v reklamě? Zapojení s cílovou skupinou má významný vliv na značku, nicméně, zapojení uživatelů se stává stále náročnější. Reklama na engagement síti je ideálním řešením pro zásah non-clickerů. Engagement v rámci bannerové reklamy může být spuštěn s kvízem, video galerií, loterií nebo jinými akcemi, které mají svou vysokou hodnotu. Engagement reklamní formát je optimalizován buď pro desktop nebo mobilní telefon a je dodáván napříč premiových a druhotných premiových lokálních a globálních webových stránek, stejně jako mobilních aplikací.

Galerie

Cross Channel Performance řešení

Dosažení maximálních konverzí v rámci vašeho rozpočtu na reklamu Kanály, jako je display reklama, video a sociální sítě hrají zásadní roli v budování povědomí o značce a zvýšují záměr zákazníků ke koupi, nicméně jejich podíl na konečné konverzi je často podceňován. Reklama, v celém svém celku, tj. od vytváření povědomí o značce k generování potenciálního prodeje, Cross Channel Performance řešení poskytuje nejen lepší výsledky, ale větší pochopení výkonnosti jednotlivých kanálů a součinnosti mezi více kanály. Httpool výrazně zvyšuje efektivitu výkonnosti kampaně tím, že aplikuje křížový kanálový přístup, best-of-breed  technologie a využití rozsáhlé zkušenosti.

Sociální řešení

Využijte celý potenciál sociální reklamy v médiích! Sociální média výrazně změnila způsob jak značky propojit se svými zákazníky a poskytuje prostředí pro méně formální komunikaci. Sociální média poskytují vysoce cílené reklamní příležitosti na základě rozsáhlých uživatelských dat. Twitter Httpool je Twitter partner pro prodej reklamy v těchto zemích: Rakousko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Makedonie, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko, Švýcarsko a Ukrajina. Místní týmy Httpool úzce podporujou značky a marketingové agentury, aby získali co nejvíce z jejich činností na Twitteru. Kontaktujte nás a dozvíte se více. Sociální řešení pro pokročilou správu reklamy na Facebooku Spravovat Facebook kampaně ručně je nesmírně náročné, protože existuje příliš mnoho kritických rozměrů s cílem  optimalizovat v reálném čase. Httpool Social Solution umožňuje segmentové zaměření, kreativní obměny a automatické nabízení cen a optimalizace a zároveň poskytuje lepší pochopení preferencí zákazníků v post analýze kampaně. Jedná se o kompletní řešení pro profesionály na sociálních médiích.

Galerie