Inzerenti

 • Httpool overview

  Cross-channel reklama

  Cross channel reklama zvyšuje účinnost kampaně. Zatímco cross-channel reklama podněcuje součinnost kanálů, řízení více kanálů z jednoho místa umožňuje efektivnější výkon a optimalizaci kampaně.
 • Channels

  Kanály

  Reklama napříč různými kanály vede k jejímu pochopení a vyšší návratnosti investic. Httpool pokrývá všechny kanály od grafické textové reklamy, videa, engagementu a sociálních sítípo SEM a výkon a provádí integrované reklamní kampaně s využitím nejmodernějších technologií.
  Prohlédněte si naše kanály
 • Devices

  Zařízení

  Nacházíme se ve věku multiscreenu a multitaskingu. Do roku 2017 bude polovina internetového provozu pocházet z mobilních zařízení, která představují hlavní pohon zrychleného růstu spotřeby  digitálních médií. Vzhledem ke konvergenci médií se  budoucnost reklamy bude čím dál víc protínat se zařízeními.
  Prozkoumat zařízení
 • Targeting

  Cílení

  Snížit reklamní odpad přes více možností cílení. Cílení představuje jednu z hlavních výhod digitální reklamy. Pomocí možnosti cílení, jako je kontextové nbo cílení za základě chování, geo cílení a retargeting se snižuje reklamní odpad až o 90 %.
  Prozkoumat možnosti cílení